Kancelaria

Wspólnikami „Pieczonka Nowacki Pietrzak spółka jawna” są adwokat Piotr Pieczonka oraz radcowie prawni Maciej Pietrzak i Piotr Nowacki.  Ze spółką stale współpracuje zespół radców prawnych  i aplikantów radcowskich.  Spółka świadczy  szeroki zakres usług prawnych i jest w stanie zapewnić swoim Klientom kompleksową i profesjonalną pomoc prawną w większości spraw. Trzonem działalności spółki jest wykonywanie usług prawniczych związanych z szeroko rozumianym prawem cywilnym i prawem gospodarczym. Wieloletnie doświadczenie wspólników powoduje, że spółka fachowo wykonuje wszelkiego rodzaju usługi prawnicze, związane z bieżącą obsługą spółek, podmiotów gospodarczych, wspólnot mieszkaniowych, rozwiązywaniem ich problemów prawnych a także prowadzeniem spraw sądowych osób fizycznych, udzielaniem porad prawnych, w tym w zakresie zawierania wszelkiego rodzaju umów.

Różne zainteresowania i doświadczenia wspólników i współpracujących ze spółką prawników powodują, że zespół naszej kancelarii jest w stanie podjąć się prowadzenia nawet najbardziej skomplikowanych spraw.

Naszą naczelną zasadą jest uczciwość w stosunku do Klienta, a także staranność w prowadzeniu powierzonych nam spraw. Zawsze jasno określamy cele jakie można osiągnąć i sposób w jaki będziemy je realizować.

Kontakt

Pieczonka Nowacki Pietrzak spółka jawna

ul. Opacka 16/1 (parter)
80-338 Gdańsk

telefon: 58 301 90 25
fax: 58 301 49 23 
mail: sekretariat@kpnp.pl